Najlepszy Sposób Na Serwis

Potrzebujesz dobrego programu serwisowego? Dowolna liczba serwisantów, napraw, komputerów? Taniego, bezpiecznego z autoarchiwizacją?

Jeśli tak, to ten program jest dla Ciebie. Wypróbuj go całkowicie niezobowiązująco. Zaraz, teraz!

dw
co nowego:

Ostatnie aktualizacje

v1.4
Wprowadzenie do programu zadań dla serwisantów. Od tej chwili można planować zadania do wykonania. Jeśli, na przykład, serwisant musi w czwartek o 13:45 pojechać do klienta, to można nanieść takie zadanie do systemu. Informacje o potrzebie wyjazdu serwisant dostanie emailem. Dodatkowo zadanie to będzie wyświetlane na jego ekranie po zalogowaniu do programu, a jeśli serwisant będzie się spóźniał z wykonaniem, to po zalogowaniu takie zadanie wyświetlać się będzie na czerwono.

2013-03-12

  • Przeterminowane wpisy zadań dla serwisantów skalują swą wielkość. Po przekroczeniu daty wykonania stają się czerwone, po dwóch dniach podwajają czcionkę, po siedmiu dniach potrajają czcionkę. Trudniej będzie nad przeterminowanym działanie przejść do porządku dziennego.
  • Powstała graficzna reprezentacja zadań czyli kalendarz, który jednorazowo wyświetla tydzień. Zadania na kalendarzu obrazują kolorowe prostokąty. Kolor prostokątów generowany jest losowo. Przytrzymanie myszy nad prostokątem pokazuje szczegóły zadania. Kliknięcie na ten prostokąt przenosi do zadania.
  • Powstanie zadań wymusiło wprowadzenie nowej roli użytkownika programu - "Kontrolera serwisu". Kontroler ma te same prawa co zwykły użytkownik, a dodatkowo widzi wszystkie zadania jak administrator i może wpisywać naprawy podpisując je nie tylko swoim nazwiskiem, ale wybranym dowolnie z puli serwisantów. Kontroler serwisu nie widzi statystyk i nie ma możliwości zarządzać użytkownikami i opcjami programu.
Praca grupowa

Serwisy komputerowe

Potrzebują specjalizowanego, szybkiego i łatwego w obsłudze programu do obsługi przyjęć. To właśnie ten. Przystosowany do specyfiki, łatwy, przyjemny w odbiorze.

Praca grupowa

Rozbudowywalny

Program jest napisany modułowo. Mozliwy do rozbudowy w dowolnym kierunku. Istnieje mozliwość bezbolesnego dokupowania, bądź dopisywania potrzebnych modułów.

Praca grupowa

Zlecenia wyjazdowe

Dzięki modułowi zleceń wyjazdowych panujesz nad kilometrówką poszczególnych samochodów, wykonanymi usługami poza serwisem i rozliczaniem klientów firmowych.

Praca grupowa

Graficzny moduł statystyk

Dzięki niemu będziesz wiedział ile poszczególni serwisanci wykonali usług, jak przedstawiają się ilościowo i wartościowo naprawy, zyski i wiele innych...

Praca grupowa

Szeroka dostępność

Program pracuje jako aplikacja sieci WEB. Dzieki temu dostępny jest zawsze i z każdego miejsca. Istnieje możliwość obsługi przez telefony komórkowe.